PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 270
ocen
8,3 10 1 508270
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

troszku rozczarowana

ocenił(a) film na 10

No cóż..nie przeczę film przedni, dobre wykonanie, ale dlaczego jestem rozczarowana... Czyżby wyidealizowanie filmu na podstawie pierwszej części przed odwiedzeniem kina ? Za dużo zmian w porównaniu z książką? Za mało fabuły (ale druga część książki włąśnie taka jest)? Sama nie wiem! Rozczarowana byłam zbyt lekkim potraktowaniem zdobycia Isengardu i przedstawieniem entów. Lekkim czytaj zbyt mało czasu zostało poświęcozne temu wydarzeniu i bohaterom. Film mi się podobał, nawet bardzo, ale... myślałam że będzie się podobał bardziej!!

Mandzia

Za mało Entów
Ja podobnie jak ty czułam niedosyt po wyjściu z kina,moje odczucia były podobne,z tym że mnie najbardziej zdenerwowało wprowadzenie wątku dotyczącego domniemanej śmierci Aragorna.Faktycznie troche luźno potraktowano motyw entow i zdobycie przez nich Isnegardu.Ale mimo to i tak uwielbiam ten film i oczywiście Tolkiena.

ocenił(a) film na 8
Mandzia

Dla mnie entowie w filmie mieli w sobie coś karykaturalnego. Jak lekko zdemenciały starszy pan. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones