PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 108
ocen
8,3 10 1 508108
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Najlepsza część

ocenił(a) film na 9

Jaka część Władcy Pierścieni jest według was najlepsza i dlaczego ?

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Ja nie mam ulubionej, dla mnie każda część jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Wszystkie 3 tworzą jedną całość i naprawdę zachwycającą historię :) Nie umiałabym się zdecydować i wybrać jedną. Wszystkie 3 jako całość, najlepsze filmy ever.

klementax3

Ja tez nie potrafie wybrac jednoznacznie najlepszej czesci. Wszystkie 10/10 !!!!!!

wojtek185

Ja wszystkie części LOTRa uwielbiam, ale moją ulubioną jest Powrót Króla, ponieważ to niewiarygodnie piękny, ale też i smutny koniec całej trylogii. Podobają mi się efekty specjalne i muzyka szczególnie do ostatniej części. To w Powrocie Króla mają miejsce najważniejsze wydarzenia, bohaterowie walczą już resztkami sił i nadziei, Sauron w końcu zostaje pokonany.

arwenundomiel

W sumie, to minimalnie najjlepszy dla mnie Powrot Krola. Napewna niesamowita jest ostateczna walka wszystkich ras ze zlem, bo porazka oznacza niewole na zawsze. Genialna muzyka oddajaca wspanialy klimat filmu, swietni aktorzy i ich gra .. dlugo by wymieniac... Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Ja najbardziej lubię "Drużynę Pierścienia". W tej części wszystko się zaczyna, poznajemy postacie, wędrujemy z bohaterami przez Śródziemie z taką świadomością że najważniejsze się dopiero wydarzy :)

wojtek185

ogólnie cała trylogia jest niesamowita i mogę ją ogladać bez końca. Jednak najbardziej lubie Dwie Wieże, jest najbardziej dynamiczna :-)

wojtek185

Zawsze najmniej lubiłam drugą częśc i nie wiem dlaczego. Przecież tutaj jest ostatni pochód entów i bitwa o Helmowy Jar, ta częśc chyba jest najlepsza. Tak stwierdziłam po maratonie w cc.

alien_2

Też najbardziej lubię drugą część. Enty, bitwa... fajny film :) I wydaje mi się, że to w tym filmie postaci nabierają bardziej indywidualnego charakteru.

użytkownik usunięty
wojtek185

Uwielbiam każdą część, ale jakby się zabawić którą najmniej lubię to jest to część 2. Najmniej skupia się na wędrówce, co nie oznacza, że jest nieciekawa. Najbardziej lubię 3. Dlaczego? Najciekawsza, duuużo się dzieje, hobbici wkraczają do czarnego Mordoru (klimacik!). Najbardziej podoba mi się Mordor, wyczekiwany przez całą trylogię ;) I koniec- mistrzostwo świata! Niby kończy się dobrze, ale niecałkiem... Magia :)

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Ogólnie cała trylogia jest wspaniała, ale dla mnie the best jest powrót króla :) Najbardziej mroczna, najwięcej akcji i niestety piękne,smutne zakończenie :)

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Najbardziej lubię 3 część jest duużo walki, piękne zakończenie i Legolas <3, ogólnie cała trylogia jest fantastyczna książka jak i film. Gdy przeczytałam książki byłam pewna że film zepsują jednak byłam mile zaskoczona, film naprawdę super :)

LithienV

Zgadzam sie w 100 % ;) P

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Ja uwielbiam wszystkie, całą trylogię, ponieważ każda część ma swoje dopełnienie!:)

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Hmm chyba Dwie wieże i Drużyna Pierścienia , ponieważ w nich Legolas występuje najczęściej .

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Dla mnie Władca Pierścieni to jeden film, i w dodatku mój ulubiony film wrzechczasów, ale chyba moją ulubioną częścią byłaby drużyna albo dwie wieże

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Dla mnie oczywiście Powrót króla bo dużo scen z Gollumem. Golllum wymiata i wogóle film super.

ocenił(a) film na 10
wojtek185

Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia i tylko Drużyna. Dlaczego? Odpowiem to bardzo proste! A no dlatego że w Drużynie. Jest przepiękny klimat baśniowy, czuć, widać, słychać tą grozę nie mal w każdej scenie od opuszczenia Shire. No i za ten wspaniały soundtrack. Według mnie najlepszy zwłaszcza we Rivendell, w każdej scenie w Morri, i Lothorien.

ocenił(a) film na 9
wojtek185

Dwie Wieżę pewnie za to że jest tam dużo Rohanu i wiele epickich scen. Może Powrót Króla byłby najlepszy ale jak się kończy to już trzeba się pożegnać ze śródziemiem, a po Dwóch Wieżach myślę sobie: "To jeszcze nie koniec epickości".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones