PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 108
ocen
8,3 10 1 508108
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Pytanie dla panów, która z kobiet wydawała wam się najseksowniejsza?? Arwena, Galadriela czy Eowina??

ocenił(a) film na 10
Sayuri

Eowyn, bo jest silna i Galadriel bo jest tajemnicza.

ocenił(a) film na 9
FenrirLokeson

zgadzam sie xd

ocenił(a) film na 10
Sayuri

Najładniejsza zdecydowanie Arwen.

ocenił(a) film na 10
Sayuri

Arwena

Sayuri

Arvena najładniejsza, ale za to Eowina była odważna i doskonale władaLa bronią. Była na tyle odważna aby stoczyć czoło orkom pod murami Gondoru. Galadriela była z tych trzech kobiet najbardziej magiczna, potężna i budziła respekt do tego inteligentna. :)

Sayuri

Arwena,

Sayuri

Jesli chodzi o wyglad aktorki to mi najbardziej podoba sie postac Eowiny. Poza tym sadze ze jest to najfajniejsza i najlepiej przedstawiona postac kobieca w calym uniwersum Tolkiena.

Sayuri

Eowina.

ocenił(a) film na 10
Sayuri

Mi się Arwena najbardziej spodobała Eowina jak dla mnie zbyt pobudliwa a z kolei Galadriela za tajemnicza ;D

użytkownik usunięty
Sayuri

Gandaliera milfowata, poza tym z twarzy brzydka, Eowyna wieśniara, ładna też nie jest, Arwena jedynie ok, szkoda tylko że wybrała starego piernika Aragorna.

ocenił(a) film na 8
Sayuri

W sumie z wyglądem aktorek we Władcy Pierścieni Jackson się nie popisał

Sayuri

Galadriela :P

ocenił(a) film na 10
Sayuri

Arwena najlepsza ;)

ocenił(a) film na 9
sylw17_filmweb

gandalf ale szary

ocenił(a) film na 9
Sayuri

Teraz to lepiej tak nie pisać, ze pytanie do panów, bo zaraz będzie krzyk kobiet, lgbt i gender. :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones