PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32210}

Powrót króla

The Return of the King
5,3 407
ocen
5,3 10 1 407
Powrót króla
powrót do forum filmu Powrót króla

Wytrzymałem pierwsze 10 minut, a Wy? Pochwalcie się.

PierreDolain

To i tak dużo.
Ja to oglądałam tylko urywki niektórych scen (przewijałam po kawałku) i myślałam, że coś mnie tam trafi...

yvonneD

A gdzie można to obejrzeć?

sawickiradoslaw

Można znaleźć na YouTube :)

ocenił(a) film na 4
PierreDolain

ja obejrzałam cały i mówiąc szczerze, nie jest jakiś strasznie beznadziejny. oczywiście do trylogii Jacksona ma się nijak, ale jest robiony bardziej dla dzieci niż dla dorosłych. oczywiście orkowie są strasznie źli, piosenki momentami idiotyczne, ale są też dobre aspekty. frodo i sam są trochę bardziej podobni do oryginału (u Jacksona, frodo nic tylko jęczał i wszystko za niego robił sam), kreska nie jest jakaś straszna.. ogólnie bardzo średni film. Tolkien zapewne przewraca się w grobie :)

tsu_chan

Polecam Ci władcę pierścieni bashkiego ( ten film jest jego nieoficjalną kontynuacją)

kacperpogorzelskipl

Raczej jego nieoficjalnym prequelem :)

tsu_chan

Tolkien to po wersji Jacksona nie tyle przewraca się ale wiruje z prędkością światła w grobie :P

ocenił(a) film na 4
tsu_chan

Było ciężko. Na początku bardzo... Myślałem że nie dam rady... i te piosenki...ufff.Potem nawet parę scen trochę zaczarowało ze względu na Tolkiena... ale to byłe złe kino. Na początku myślałem że nawet będzie pała w ocenie ... Wydaje mi się że Jackson parę scen odniósł u siebie
za odwagę i kawał roboty - 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones